Toora portsjon BESHALAH – Shemot (2 Moosese) 13:17-17:16

KIITUSARUANNE #1

Ja tema vastas: „Vaata, ma teen lepingu; ma teen kogu su rahva ees imetegusid, milliseid ei ole tehtud ühelgi maal ega ühegi rahva juures. Kogu see rahvas, kelle keskel sa oled, saab näha Jhvh tegu, ja kui hirmuäratav on see, mis ma sulle teen. 2 Moosese 34:10

Shabbat shalom armsad:

MÕNDA OLULIST AJALOOST

Act of Repentance17. augustil 2013. a kogunesime Floridas, Miamis juudi muuseumis mitmete kohalike usklikega, et läbi viia meeleparandus. See oli ametlik meeleparanduse tegu kõigi Floridas toimunud juutide tagakiusu ja diskrimineerimise eest minevikus ja olevikus ning ka asendusteoloogia eest, mis põhjustas Florida kirikutes leigust Iisraeli suhtes ja juutide vihkamist.

See oli väga õnnistatud aeg ja me teadsime, et vaimses sfääris oli juhtunud midagi suurt. Adonai oli meile juba aastaid rääkinud Florida “sihikule võtta”.

Täpselt aasta hiljem 19. augustil 2014 võttis Florida osariigi kuberner, Rick Scott vastu ametliku resolutsiooni selle kohta, et FLORIDA SEISAB AMETLIKULT IISRAELI POOLEL!

MEELEPARANDUS USA ESIMESE VÄRAVA JUURES

Act of Repentance2015. shmita aasta jooksul saatis JHVH meid selge teadmise sõna läbi puhkama St.Augustine’i Floridas. St.Augustine`i kutsutakse Meeleparanduse Väravaks rahvale. See on koht, kus hispaanlased maabusid esimest korda Ameerika pinnale.

See on koht, kus me viisime läbi esimese ÄRKA USA misjoni meeleparanduse teo Ameerika suhtumise üle Iisraeli ja teiste pattude üle, mis tõukavad Ameerika kohtumõistmise orgu. Taas me usume, et see meeleparandus, mis tehti 5. septembril 2015 vahetult enne shmita aastat, sai lõpule viidud enne juubeli aastasse sisenemist ja see vabastas vaimus midagi võimsat kogu USA jaoks!

St.Augustine’st Floridas on nüüd saanud ametlik Kad-Esh MAP Teenistus Ameerika Ühendriikides.

KONVERENTS: ANTIKRISTUS PALJASTATUD

Antichrist Exposed ConferenceMe lõpetasime St. Augustine’s, Floridas (16.-17. Jaanuar 2016) meie ESIMESE KONVERENTSI nimega ANTIKRISTUS PALJASTATUD, mida aitasid korraldada pastorid John ja Joyce Baird Hineni Messiaanlikust Osadusest.

Üks eriline hetk oli siis, kui armas proua Georgiast jagas meiega, et ta oli lugenud minu raamatut Juurte Tervendav Vägi juba 20 aastat tagasi! See on nii põnev näha VILJU, mis äkitselt “üles hüppavad”!

SÕNUM KOHALE TOIMETATUD JA HÄSTI VASTU VÕETUD!

Replacement TheologySee on esimene kord, mil ma olen kuulutanud Ameerika Ühendriikides TÄIT sõnumit meeleparanduse kohta asendusteoloogiast. Ma olen varemalt kuulutanud selle sõnumi osi, kuid mitte kunagi KOGU sõnumit. Meil oleme nii rõõmsad nähes, kui hästi see inimestele kohale jõudis. Peaaegu iga kohalviibija tõusis üles ning palus Jahvelt andestust selle kasvõi osakesegi miljoneid juute mõrvanud surmava teoloogia hoidmisest oma südames.

IDENTITEEDI VARGUS

Meeleparandus hõlmas samuti teemasid nagu Toora hülgamine, nimetades seda “Vanaks Testamendiks”, Iisraeli asendamine, piibellike pühade eiramine ja nende asendamine paganlike pühadega, Messia J’shua tõelise nime hülgamine. Ma jutlustasin IDENTITEEDI VARGUSEST ja sellest, kuidas punane lohe (draakon) varastas Messia juudi identiteedi, muutes Tema nime. Inimesed olid väga puudutatud.

UUESTI UUESTI SÜNDINUD!

Üks koosolekul osalenud härrasmees Georgiast tunnistas, et kuigi ta oli 79 aastane ja on olnud päästetud 59 aastat, tundis ta justkui oleks ta äsja taas uuesti sündinud. Tõde VABASTAS paljusid. Ta jagas ka nägemust, mida Jah (Jumal) aastaid tagasi oli andnud pärast seda, kui ta oli Iisraelis käinud ja sinna õlipuid istutanud. Nägemuses nägi ta tammepuud, mille kaks oksa olid kinnitatud JUURE külge. Ühel oksal oli kirjutatud: ANTISEMITISM ja teisel oksal ASENDUSTELOOGIA. Oksad olid kinnitatud JUURE külge ja peidetud sügavale maasse, millel oli kirjas: ANTIKRISTUS.

PUNASE LOHE/DRAAKONI PLAAN

See oli tohutu kinnitus meie meeleparanduse sõnumile, et asendusteoloogia ja Iisraeli rahva diskrimineerimine on Antikristuse vaimust. Punase lohe peamine plaan Ilmutuse raamatu 12 peatükis on :

  1. Iisraeli hävitamine tõestamaks, et Iisraeli Jumal on valetaja!
  2. Kiriku/koguduse petmine vale kultuurse evangeeliumi kaudu, mis lähtub asendusteoloogiast ja kõige juudiliku vihkamisest.
  3. Rahvaste valitsemine ühtse maailma korra või ühtse maailma kiriku kaudu.

KIRIKU JA IISRAELI VAHELISTE SUHETE PARANDAMINE

HealingPaljud tervenemised toimusid õpetuse sõna läbi ja erinevatel koosolekutel. Inimesed said üleloomulikult vabaks valudest. Kuid palju valulikum seisund, mis sai tervendatud oli purunenud suhe Messia pruudi ja Iisraeli vahel. Paljud suguvõsade needused said katki murtud, kui inimesed parandasid meelt.

Kõik tantsisid armastatud viiuldaja Joseph Mendez’i esitatud suurepäraste juudi viiside popurrii saatel ja see meeldis kõigile!

Alates 5-ndast septembrist 2015. a, kui me avasime esimese värava USA-s, St. Augustine’is meeleparanduse ja kontserdiga Iisraeli auks, on hakanud Püha Vaim liikuma, et valmistada Tema rahvast suureks ärkamiseks!

ÄRKAMINE HISPAANLASTE HULGAS!

SpanishMe olime meeldivalt üllatunud nähes võrratut hispaania keelt kõnelevate inimeste gruppi ühinemas konverentsiga. Nende liider oli olnud minu tuuril Iisraelis 2005. aastal ja ta tõi mulle tagasi minu raamatud. Selle läbi algas terve Tagasi Juudi Juurte juurde liikumine Gainesville`is Floridas, (millest ma polnud teadlik). Nad on nii kallid ja näljased tõe järele, et otsustasime sõita nende juurde paari nädala pärast, et neid teenida ja õpetust jagada. Ma usun, et hispaanlaste seas USA-s leiab peatselt aset suur ärkamine. Paljud kannavad esiisade liini pidi endas sefaradi juudi juuri!

HÜVITAMISE/ENNISTAMISE AEG

Üks liigutavaim tegu oli vastu võtta hüvituse ohvriand kogu kristlaskonna juudivihkamise ja samuti ükskõiksuse eest Nazi Shoa (“holocaust”) ajal. Inimesed tulid pisarsilmil tooma oma ohvriande, mis aitaks shoa üleelanud puudustkannatavaid juute Iisraelis siis, kui nad enim abi vajavad.

LAINETUSE EFEKT

Järgmisel hommikul saatis pastor John Baird, meie võõrustaja, meile alljärgneva kiitusaruande:

PTL (Praise The Lord – Kiitus JHVH-le) JHVH tõesti õnnistas seda konverentsi möödunud nädalavahetusel. Ma tahaksin samuti jagada teksti, mille saime ühelt oma liikmelt:

Tervist, pastorid! Tahaksime jagada teiega midagi lahedat! Palun edastage see Dominiquaele (mul ei ole tema telefoninumbrit). Peale tänast konverentsi tundsin ma Püha Vaimu tõuget jagada veel samal õhtul õpetust J`shua nimest oma noortegrupi õpilastele. Niisiis õpetasin ma selles väikeses grupis, et J`shua on juut Iisraelist (paljud minu õpilased ja minu täiskasvanust abiline ei teadnud seda), ja et talle on antud nimi J`shua, mis tähendab päästet või JHVH päästab! Nad olid kõik lummatud, ja kui ma ütlesin neile Tema nime, siis igaüks ruumis hakkas ütlema “J`shua, J`shua,, J`shua.Oli nii võrratu kuulda mu 11- ja 12-aasta vanuseid õpilasi ja mu täiskasvanust vabatahtlikku lausumas seda nime ikka ja jälle! Olgu tänatud Elohim! Juba tulevad viljad Teie õpetusest.

HalleluJah!! Ärkamine, revolutsioon puhkeb noorte ja täiskasvanute hulgas, kui taastatakse Messia juudi identiteet, sh. ka Tema nimi, Tema pühad, Tema Sõna, Tema Toora.

PALJUD KRISTLASED AMEERIKAS EI TEA SEDA.

Me teame, et peame oma saated eetrisse paiskama TV-s laialt ja kaugele selleks, et minema peletada ükskõiksus ja välja juurida Asendusteoloogia ja J`eshua perekonna-juudi rahva diskrimineerimine kirikus. See on PAKILINE ja see on VÕTI lõpuaja ÄRKAMISEKS!

Ma õnnistan neid, kes sind õnnistavad ja sinu nimel (Iisrael) õnnistavad endid kõik suguvõsad maa peal. 1 Moosese 12:3

Täname, et oled meie partneriks oma palvete ja finantsidega, tänu millele see kõik toimub, halleluJah!!! Ära unusta tellida CD komplekti sellest konverentsist. Need on müügil interneti poes (SHOP) pealkirjaga ANTIKRISTUS PALJASTATUD. www.kad-esh.org need muudavad su elu ja aitavad jagada seda sõnumit teistega!

Bishop Dominiquae & Rabbi BaruchSinu sõbrad ja juhendajad Israelis
Piiskop Dominiquae ja rabi Baruch Bierman

“Siioni pärst ma ei vaiki” Jesaja 62:1

print-btn

KUTSE PARTNERLUSEKS

Bishop Dominiquae BiermanMe kutsume sind meid toetama suures Ärka USA ja kogu maailm projekti levitamises. Finantside osas me “käime vee peal”, et püsida TV eetris. Miljonid inimesed on saanud puudutatud! Me tahame jätkata ja hakata tegema ka hispaaniakeelseid saateid. Sinu palved ja helde annetus on väga olulised! Sa külvad PARIMASSE pinnasesse ja ÜHESKOOS saame me jagada RÕÕMU sellest lõikusest!

Me vajame 12.500 USD, et maksta TV produktsioonide eest, mis me tegime Iisraelis, mida omakorda juba näidatakse televisioonis.

Palun küsi Abba käest, mida Tema tahab, et sina teeksid, et aidata kogu maailmal kuulda tõde Iisraelist, Messia juudi identiteedist ja tõelisest Iisraelis tehtud rõõmusõnumist (evangeeliumist). Ma tean, et Ta õnnistab sinu sõnakuulelikkust väeliselt!

Ja kui sa tõesti kuulad JHVH, oma Elohimi häält ja pead hoolsasti kõiki tem käske, milled ma tänasulle annan, siis tõstab JHVH sind, su Elohim, kõrgemaks kõigist rahvaist maa peal. Ja kõik need õnnistused saavad sulle osaks, ja tabavad sind, kui sa võtad kuulda JHVH, oma Elohimi häält. 5 Moosese 28:1,2

JUUBELI Paasapüha 2016

TV saadete ülekanded
Kutsume teid vaatama piiskop Dominiquae saateid järgnevatel kanalitel (põhiliselt USA telekanalid): TLN, KTLN, MCTV, WAXC TV, GEB America, The Word Network.

Saatekavaga tutvumiseks klikka siin http://kad-esh.org/broadcasting-schedule.

Nüüd on Kad-Esh MAP e-poes saadaval eesti keelne raamat MAP REVOLUTSIOON.

Selle nägemiseks palun mine navigeerimisribale eest keelse lehekülje üleval. Vali SHOP ja klikka. Edasi tulevad ekraanile Dominiquae Birmani raamatud, milledest esimesena on MAP Revolutsioon. Seda raamatut saab tasuta alla laadida ja lugeda.

Sukkot Tour

NÜÜD SPREAKER-is (Kad-Esh MAP raadio internetis http://www.spreaker.com/show/kad-esh-map-ministriess-tracks)

SpreakerMe kutsume teid ühinema meiega Spreaker-iga kus iga päev piiskop Dominiquae edastab audio vahendusel õpetust Iisraeli, juudi usu juurte ja prohvetliku sõna kohta, mida Püha Vaim talle annab.

NÜÜD MÜÜGIL MEIE E-POES

Armumantel lipud ja bannerid
“Rahvaste Ühendus Iisraeli eest” lipud, bannerid ja T-särgid
NISSI ime võideõli 30 ml ja 100 ml

www.kad-esh.org klikka SHOP (POOD) peale

IGPM PALVEBLOGI

IGPMhttp://israelgpm.wordpress.com/ Sul on võimalus registreeruda IGPM’le ning saada jooksvat infot Iisraelis toimuvast.

ÜHINE LÕPUAJA ARMEEGA KAD-ESH MAP TEENISTUSE KAUDU, ÕPI GRM-is

GRM Bible School Me usume, et Iisraeli ja usu juudi juuri puudutav teadmatus, peab saama eemaldatud valguse kiirusel! Sellepärast on Jhvh andnud meile GRM-i – Globaalse Ärkamise MAP Video Piiblikooli “Iisraelist sinu koju”. Sa saad ise õppida, saad seda edasi külvata ja alustada selle Iisraeli piiblikooliga oma enda linnas ja teenistuses! www.grmbibleschool.com

Vaata ka kõiki piiskop Dominiquae raamatuid ja muid materjale. Selleks mine aknale SHOP (POOD) www.kad-esh.org.