Kutsume üles tõusma palvesõdurite armeed, kes palvetavad Iisraeli taastamise, kaitse ja Messia pruudi pääste ning Asendusteoloogiast vabanemise eest, ja et rahvad saaksid Lammasrahvasteks.

Iisraeli eest tehtavate palvete ja prohvetliku kuulutuse allalaadimiseks klikka siia.

Registreerumiseks klikka siia.

Ajakohase info saamiseks otse oma meilile klikka siia.

Jeruusalemmas, Templimäel

Jeruusalemmas, Templimäel, kus on asunud Jhvh Püha Temple, on viimasel ajal ägestunud moslemite rünnakud ja vägivald. Täna on see paik kaetud islami pühamutega, nagu Kaljukuppel ja El Aksa Mosque (moshee) . See paik on Iisraeli vastase viha kogumiskaev, kus leiavad aset pidevad rahutused ja Iisraeli politsei vastased rünnakud. Selleks, et ” mitte häirida asjade seisu” , on Iisrael vastusena väljakutsuvale mässule olnud VÄGA NÕRK. Ja see muudab asjad vaid hullemaks, sest moslemi kodukaitse tõlgendab nõrkust kui märki Israeli vastase vägivalla laiendamiseks.

See toimub Templimäel aga ka üldiselt terves Jeruusalemmas. Vastavalt islami tõekspidamisele Koraanis: “Kui su vaenlane on tugev, siis sõlmi temaga ajutine vaherahu. Kui vaenlane on nõrk siis ründa teda ja valluta!” Iisraeli liiga leebe ja nõrga tegutsemise tõttu Jeruusalemmas ja üle terve Iisraeli, muutuvad moslemid üha rohkem ja rohkem sõjakaks.

Palveta Iisraeli “üles äratamise” pärast ja toetuse eest PM Netanyahule, et ta TUGEVA ja kindla käega tegutseks rahutuste ja kogu terrori vastu. Olukord näeb välja nagu 3’mas Intifada ja kui seda ei suruta õigeaegselt maha, siis võib see kaasa tuua suuri probleeme. Selle märgid ilmnevad igal pool, kus asuvad araabia moslemid. Ka Jordaania on “halvasti käitunud”, olles väljakutsuv Iisraeli suhtes.

Kuuluta Jeremija 12:14-16 ja tervet Obadja raamatut ja Templi mäe suhtes eriliselt Obadja 1.17

Pea meeles, et need on SINU palved rahvaste seas, mis teevad vahe sisse ning põhjustavad, et JHVH katab Iisraeli põhjast lõunasse ja idast läände OMA ARMU MANTLIGA .

Armastuse ja palvetega Siionist
Piiskop Dominiquae Bierman

Ärge kustutage Vaimu tuld. 1 Tessalooniklastele 5:19