Toora portsjon VAYISHLACH – B’Reisheet (1 Moosese) 32:4(3)-36:43

ÄRKA EUROOPA!

Tema ees käib hävitav tuli ja tema taga kõrvetav leek; tema ees on maa otsekui Eedeni aed, aga tema taga on tühi kõrb ja ei olegi pääsu tema eest. Joel 2:3

Shabbat shalom armsad,

Kohutavate katastroofide keerises nagu see, mis just Prantsusmaa pealinna Pariisi tabas, jättes endast maha vähemalt 128 surnut, kes tapeti erinevates Isise poolt rünnatud paikades, ei oska ma islami terrori ja eriti ISIS-e kirjeldamiseks paremat kirjakohta välja mõelda. Kuhu iganes islam ka ei läheks jätab see endast maha kohutava laastatuse. See põhjustab füüsilisi purustusi, surma ja hävingut. Islam on jäledus või koletis, mis laastab. Heebrea keeles on see:

SHIKUTZ MESHOMEM

See on EBAJUMAL/IIDOL, mis laastab ja hävitab. Islam on ebajumalat kummardav religioon, mis teenib deemonit nimega Ala, valeprohvetit Muhammed, kelle ainsaks motiiviks on valitud rahva Iisraeli hävitamine ja maailma üle valitsemine. See on ISIS-e plaan ja nad taotlevad selle täitumist äärmise metsikusega. ISIS on selle JUURTE, Muhammedi algse õpetuse juurde tagasi pöördunud islam. Kuhu iganes see ebajumalakummardaja ja verejanuline religioon läheb, jäävad maha verised jäljed. Vaadake vaid, mis toimub Süürias ja Iraagis, vaadake Lõuna Sudaani ja Eritread, vaadake Iraani väljakuulutatud agendat ja KÕIKE mida ALA nimel tehtud! Ei ole mingit vahet Isise, Hamasi, Hizbolla või Palestiina ürituse vahel. Nad on kõik üks-ISLAM! See on jäleduse koletis (ebajumalakummardamine), mis põhjustab hävingut!

EUROOPA ON NAGU TIKSUV POMM

EuropeSest see on JHVH kättemaksupäev, tasumisaasta riiu eest Siioniga. Jesaja 34:8

Antud hetkeseisus on kogu Euroopa nagu “tiksuv pomm” ja see on ainult aja küsimus millal palju hullemad katastroofid toimuma hakkavad. Asjade sellise ahastamapaneva seisundi põhjus on sama vana nagu Piibel- “hea” vanamoodne viha Iisraeli ja juudi rahva vastu on viinud Euroopa otsesesse kokkupõrkesse Kõigeväelise Jumalaga, kes juhtumisi nimetab Ennast Iisraeli Jumalaks.

Jhvh Tsevaot (Vägede Jhvh), Iisraeli Elohim (Jumal), kes istud keerubite peal! Sina üksi oled kõigi maa kuningriikide Elohim, sina oled teinud taeva ja maa. Jesaja 37:16

Europa on rahastanud ja kostitanud moslemite terrorismi alates sellest, mil käivitati PVO (Palestiina Vabastusorganisatsioon) ja Palestiina üritus selleks, et hävitada vastsündinud Iisraeli riik. Tegelikult veel enne Israeli ametlikku tunnustamist riigina külastas Jeruusalemma suur mufti, tolle aja kõrgeim isik moslemite jaoks, 1942. a Hitlerit ning palus abi. Abi, mida ta vajas seisnes araablaste armee rajamises tol ajal Palestiinaks nimetatud territooriumil, et viia täide lõpplahendus Püha maa sees nende juutide vastu, kes olid juba rahumeelselt ennast seal sisse seadnud ning tegelesid põllumajandusega veel enne Iisraeli riigi tunnustamist rahvaste poolt!

KUS ON EUROOPA KRISTLASED?

European ChristiansAga Elohim küsis Kainilt: „Kus on su vend Aabel?”Ja tema vastas: „Ei mina tea. Kas ma olen oma venna hoidja?”Ja tema ütles: „Mis sa oled teinud? Sinu venna vere hääl kisendab maa pealt minu poole! 1 Moosese 4:9,10

Oleks peaaegu “lohutav” öelda, et see piirdus Hitleri toetusega Palestiina üritusele, sest igaüks teab, et Hitler oli üks kaasaegse ajaloo kurjematest inimestest. Kuid tõde on see, et Euroopa on Palestiina ürituse suurim rahastaja, ürituse, mille tegevuskava on selle juhid avalikult kuulutanud nii meedias, kui televisoonis- nimelt kõigi juutide eemaldamist Iisralist ning kogu Iisraeli territoorumil araabia moslemite Palestiina rajamist. See on ka Isise agenda/tegevuskava.

Replacement TheologyKristlus, läbi asendusteoloogia ja juutide vastase iidse viha “Kristuse tapmise eest”, pani aluse juudivaenulikule poliitikale, mis oli viljakaks pinnaseks juutide vihkamisele kristlaste poolt. See omakorda viis Shoa’ni (Holokaust) ja lugematute tapatalguteni nagu Hispaania inkvisitsioon ja ristisõjad ning loendamatute pogrommide ja juutide väljasaatmiseni üle terve Euroopa. Nende ajalugu on laialdaselt tõestatud ja hästi teada.

Samuti on hästi teada, et ÜKSKI KIRIKLIK ORGANISATSIOON ei osutanud Hitlerile vastupanu. Kus on kirik praegu post-kristlikus Euroopas? Üksikud kallihinnalised usklikud teevad oma häält kuuldavaks, aga kuidas on SUUREM OSA Euroopa kristlastega? Kahju öelda, aga see suurem hulk Euroopa kristlasi on saanud Iisraeli Jumala VAENLASEKS väljendades poolehoidu Palestiina üritusele seda rahastades või VAIKIDES vaatamata ebaõiglusele, mis saab Iisraelile osaks rahvaste poolt.

Mõrva pärast, vägivalla pärast su venna Jaakobi kallal, katab sind häbi ja sind hävitatakse igaveseks.“Sel päeval, mil sa seisid eemal, päeval, mil võõrad viisid ära tema varanduse, kui muulased tulid ta väravasse ja hetsid liisku Jeruusalemma pärast—olid sinagi nagu üks neist. Obadja 10, 11

Kirikud üle terve Euroopa peavad ÜLES ÄRKAMA ja PARANDAMA MEELT asendusteoloogiast ja Iisraeli hülgamise pärast. See on iga Euroopa riigi ainus lootus!

Ja ma õnnistan neid, kes sind õnnistavad, panen vande alla need, kes sind neavad ja sinu nimel õnnistavad endid kõik suguvõsad maa peal. 1 Mooseses 12:3

Bishop & RabbiSinu sõbrad ja juhendajad Israelis
Piiskop Dominiquae ja rabi Baruch Bierman

“Siioni pärst ma ei vaiki” Jesaja 62:1

print-btn

Ühine 40. päevase paastuga Iisraeli pärast alates sellest nädalast kuni 13. detsembrini

Andke meile teada, kui olete valinud välja konkreetsed päevad paastumiseks või terve selle aja, et saaksime koos palves üksteist toetada. Juhtigu Jahve Vaim teid selles PAASTUS ja VÕITLUSES Iisraeli pärast! Jesaja 62:1

ALARM!! AITA MEIL ÕHUS PÜSIDA!!

TV Broadcasting

Me oleme end täiesti välja valanud rahvaste päästmise nimel ning oleme investeerinud KÕIK, mis meil on TV ülekanneteks igas telekanalis, kes oma uksed on avanud. Ma pean silmas, et oleme ära kasutanud kõik teenistuse varud!

Me oleme saanud eetriaega suuremates USA rahvuslikes ja rahvusvahelistes telekanalites (vaata kava www.kad-esh.org) ja me palume, et ÜHINEKSITE meiega selles missioonis. Me palume igaühte, kes on saanud toidetud selle teenistuse shabbatikirjade, õpetuste, piiblikooli vms kaudu, aidata meil õhus püsida. ME VAJAME LÄBIMURRET NENDE KAHE NÄDALA JOOKSUL!

Me oleme seda võimalust oodanud 25 aastat ja see on avanenud nüüd. Me teame, et see on PÄÄSTEVÕIMALUSE AKEN RAHVASTELE ja KIRIKULE ASENDUSTEOLOOGIA HÜLGAMISEKS, aga see on avatud vaid lühikest aega, sest aega on vähe jäänud.

Me usume, et Jhve on väeline aitama, aga me teame ka, et Ta töötab ja tegutseb inimeste kaudu. Juhtigu teid Püha Vaim ja näidaku igaühele kuidas ja millisel määral aidata.

www.kad-esh.org klikka aknale donations ja rõõmusta meie südameid ja Isa südant oma toetusega.

Hing, kes jagab õnnistust, kosub, ja kes kastab teisi, seda ennastki kastetakse. Õpetussõnad 11:25

TV saadete ülekanded
Kutsume teid vaatama piiskop Dominiquae saateid järgnevatel kanalitel (põhiliselt USA telekanalid): TLN, KTLN, MCTV, WAXC TV, GEB America, The Word Network.

Saatekavaga tutvumiseks klikka siin http://kad-esh.org/broadcasting-schedule.

Nüüd on Kad-Esh MAP e-poes saadaval eesti keelne raamat MAP REVOLUTSIOON.

Selle nägemiseks palun mine navigeerimisribale eest keelse lehekülje üleval. Vali SHOP ja klikka. Edasi tulevad ekraanile Dominiquae Birmani raamatud, milledest esimesena on MAP Revolutsioon. Seda raamatut saab tasuta alla laadida ja lugeda.

PEATSELT TULEMAS!

INFORMATSIOON 2016 AASTA IISRAELI SUKKOTI REISI JA RATASTEL PIIBLIKOOLI KOHTA

NÜÜD SPREAKER-is (Kad-Esh MAP raadio internetis http://www.spreaker.com/show/kad-esh-map-ministriess-tracks)

SpreakerMe kutsume teid ühinema meiega Spreaker-iga kus iga päev piiskop Dominiquae edastab audio vahendusel õpetust Iisraeli, juudi usu juurte ja prohvetliku sõna kohta, mida Püha Vaim talle annab.

NÜÜD MÜÜGIL MEIE E-POES

Armumantel lipud ja bannerid
“Rahvaste Ühendus Iisraeli eest” lipud, bannerid ja T-särgid
NISSI ime võideõli 30 ml ja 100 ml

www.kad-esh.org klikka SHOP (POOD) peale

IGPM PALVEBLOGI

IGPMhttp://israelgpm.wordpress.com/ Sul on võimalus registreeruda IGPM’le ning saada jooksvat infot Iisraelis toimuvast.

ÜHINE LÕPUAJA ARMEEGA KAD-ESH MAP TEENISTUSE KAUDU, ÕPI GRM-is

GRM Bible School Me usume, et Iisraeli ja usu juudi juuri puudutav teadmatus, peab saama eemaldatud valguse kiirusel! Sellepärast on Jhvh andnud meile GRM-i – Globaalse Ärkamise MAP Video Piiblikooli “Iisraelist sinu koju”. Sa saad ise õppida, saad seda edasi külvata ja alustada selle Iisraeli piiblikooliga oma enda linnas ja teenistuses! www.grmbibleschool.com

Vaata ka kõiki piiskop Dominiquae raamatuid ja muid materjale. Selleks mine aknale SHOP (POOD) www.kad-esh.org.