Toora portsjon AHAREI MOT – Vaikra (3 Moosese) 16:1-18:30

ET NAASTA ALGUSESSE

Kuid mul on sinu vastu, et sa oled oma esimese armastuse maha jätnud. Tuleta siis meelde, kust sa oled langenud, ja paranda meelt ning tee esimese armastuse tegusid! Muidu ma tulen su juurde ning lükkan su lambijala asemelt, kui sa ei paranda meelt.   Ilmutuse 2:4-5

Shabbat shalom armsad

Olen mõtisklenud selle üle, et mitmed imelised Jhvh (Jumala) teenijad kannatavad paljude probleemide all, nagu perekondlikud ja majanduslikud probleemid, haigused jne. Enamus neist, keda ma silmas pean, on tegelikult parimatest parimad, need, kes on käinud J’shua nimel läbi paksust ja vedelast, aga mitte alla andnud, ehk tõelised ellujääjad !

6 aastat tagasi rääkis minuga Elohimi Vaim:

Childlike faith“Hoia kinni lapselikust usust nagu buldog hoiab kinni oma kondist! Lase kõigel stressil, ängistusel, hirmul ja kahtlustel minna. Mina olen hea ja õiglane Jumal ning tasun nendele, kes Mind usinalt otsivad ja teenivad. Vaenlasel on jäänud vähe aega ja ta on raevukalt tulnud, et varastada, tappa ja hävitada. Vaenlane sihib Minu valitud sulaseid, Mu kõige paremaid astjaid, neid, keda on võitud paljude andidega, oskuste ja annetega, et viia Minu pruut läbi paljude katsumuste ja viletsuste. Vaenlane on tulnud, et Minu ridu nõrgestada ja harvendada. Lahinguväsimus, Minu tõotuste näiv viibimine, mitmed vaenlase tekitatud pettumused, reetmised ja tagasilöögid, on pannud Minu teenijad rohkelt kannatama. Nende kannatus on reaalne, kuid vaenlane üritab varastada nende rõõmu, usku, armastust ja usaldust Minusse.

Aga JHVH ütleb: naase kõige algusesse, tagasi täieliku usu ja usalduse juurde ja Mina tervendan sind kõigist lahinguhaavadest. Hinga endast välja kõik kibedus, usaldamatus ja pettumused. Hinga värskena sisse Minu SÕNA. Ma annan sulle uuendatud võidmise, mis aitab sul Mind LIHTSALT ülistada. Ma toon sind tagasi VUNDAMENDI ja ALGTÕDEDE juurde nagu andestus, armastus, usaldus ja lapselik usk.

Minu tõotused ei hiline, ütleb JHVH. Paljudel teist on küsimusi, mis lähtuvad kahtlustest Minu headusse. Need kahtlustest lähtuvad küsimused takistavad Minu Vaimu sinu tervendamisel. Tuleta meelde, et Ma ütlesin: “Kõik tuleb ühtlasi kasuks neile, kes Mind armastavad, ja keda ma olen kutsunud”. Ma ei ole eeldanud, et sa oled täiuslik, lihtsalt luba end Minul täiuslikuks vormida. Anna andeks iseendale ja teistele ja naase minu juurde nii, nagu see oleks sinu esimene päev Minu Kuningriigis. Unusta möödunud lahingute valu, kaotused ja haigetsaamised ning tule Minu juurde nagu vastsündinud laps.

Ma tervendan sind Oma embuses ning vaigistan su hirmud ja ängistuse ning aitan sul taas täielikult loota Minule. Koos minuga ei ole sa ainult “suur jutlustaja” või “ajateenija sõdur” (isegi kui sa tegelikult seda oledki!). Vaid Minuga koos oled sa Minu laps ja nende raevukate lahingute ajal, mis käivad sinu hinge ümber, leiad sa pelgupaiga Minu tiibade varju all. Ma räägin sinule värskuse ja julgustuse sõnu ning näitan uut suunda. Tuleta meelde, kuidas sa olid valmis selleks, et olla Minu poolt kasutatud “milles ja millal iganes”. Pöördu tagasi selle suhtumise juurde ja sa üllatud Minu headusest ning värskest võidmisest sinus!

See sinu läbi voolav võidmine teiste tervendamiseks tervendab ka sind. Ma kutsun sind tagasi lähedasse/intiimsesse suhtesse Minuga. Kes kaotab oma elu, see leiab elu Minus. Anna andeks iseendale ja oma pettumustele. Ole vait (lase minna) ja JADA (hb k. kellegi tundmine väga lähedalt, armastavas suhtes olemine), et sinu Looja Elohim võib sind “taasluua”, KUI sa vaid lubad. Tule ja võta vastu Minu autasud Minu ustavatele!” 7. mai 2010, Iisrael.

Õiget tabab palju õnnetusi, aga JHVH tõmbab tema neist kõigist välja. Laulud 34:19

Ma panen su sõna tallele oma südamesse,et ma ei teeks pattu sinu vastu. Laulud 119:11

Ma sain nii aru, et JHVH kutsus meid uskuma Tema Sõna kõhklematult ja küsimusi esitamata ning samas mitte uskuma (kuid mitte eitama) seda, mida me kutsume “reaalsuseks”.

Ma tunnistan, et minu reaalsuseks oli 4 kuud haiglas kriitilises seisus olnud poeg, kuid mina otsustasin mitte uskuda, et see on tõeline reaalsus.

Tõeline reaalsus on, et vaenlane püüdis teda tappa, kui JHVH töötab samal ajal millegi kallal, mida meie ei näe, et tuua mu poeg Enda juurde, sest Ta ütles:

Käsi selle peale! Kuri ei jää karistuseta, aga õigete sugu pääseb. Õpetussõnad 11:21

JHVH külastas mind lubadusega, selge sõnaga aastal 1990 (26 aastat tagasi!).

Nõnda ütleb JHVH: Keela oma häält nutmast ja silmi pisaraid valamast, sest su teol on tasu, ütleb JHVH, ja nad tulevad tagasi vaenlase maalt. Sul on lootust tulevikuks, ütleb JHVH, su lapsed tulevad tagasi oma maale. Jeremiah 31:16-17

TIME of the fulfillmentTa ei andnud mulle teada selle tõotuse täitumise täpset AEGA. Kui me loodame, et JHVH teeb seda MEIE ajastuses, aga Ta seda ei tee, siis pettume, solvume, ärritume ja kibestume kohutavalt. Kurbus ja valu tulevad sisse ja see mõjutab meie tervist, finantse, suhteid ja teenistust. Ajastus ja see, kuidas Ta seda teeb, on Tema kätes! Meie pole otsustajad, vaid nagu juba Koguja on öelnud: “Tema teeb kõik hästi omal ajal! Kuni selle aja tulekuni Elohim töötab “millegi kallal” ehkki me ei pruugi teada, mis see on!

Kõik on ta omal ajal hästi teinud; ta on nende südamesse pannud ka igaviku, ometi ilma et inimene mõistaks Jumala tehtud tööd algusest lõpuni. Koguja 3:11

Kui sa oled kaotanud lapseliku usu ja usalduse, sest Tema tõotused ei näi täituvat, siis mõtle juutide peale, kes kuulutasid 2000 aasta jooksul IGAL paasapühal “järgmisel aastal Jeruusalemmas”! 2000 aastat hiljem näeme, kuidas JHVH on pidanud Oma Sõna, mille Ta andis Hesekieli ja Jesaja kaudu, et Ta toob meid tagasi meie Maale. Ja Ta tegi seda 2000 aasta pärast ning siis vaid ÜHE PÄEVAGA 14.mail 1948!

Kes on kuulnud midagi niisugust? Kes on näinud selliseid asju? Kas maa sünnitatakse üheainsa päevaga või tuleb rahvas ilmale ühekorraga? Kuid niipea kui Siion tunneb valusid,toob ta ka kohe oma lapsed ilmale. Jesaja 66:8

Under ConstructionMe oleme kõik “ehitusjärgus” (Jah! Isegi meie, võimsad prohvetid, apostlid, piiskopid, pastorid, evangelistid ja õpetajad!). Ta on meis ehitamas tugevamat, palju ustavamat ja allaheitlikumat loomust ning eriti nendes meist, keda peetakse Tema armee kindraliteks, majoriteks või kapteniteks. Sest kui meie ei suuda olla eeskujuks ülejäänud i shule, siis kes suudab? Me oleme määratud VARUSTAMA pühasid teenistuse tööks ja need pole mitte ainult vaimuannid, vaid ka VILJAD. Armastus, kannatlikkus, usk ja rõõm on kõik VILJAD! Vaenlane on proovinud nahka pista meie vilja selleks, et varastada meie ande ja jätta meid võimetuteks Jeshua ihu edasiviimisel! (Galaatlastele 5:22-26)

Raputage valu, kibestumine, hirm, ängistus, mure ja stress endalt maha ja tulge tagasi usu ALGTÕDEDE, usalduse, palve ja ülistuse juurde, ütleb JHVH. Elohim ütleb, et vaenlane ei või teha midagi neile, kes on alandlikud ja siirad oma usus. Minu sõna on TÕDE!

Sinu mentorid ja sõbrad Iisraelis, kes palvetavad Sinu eest!

Bishop Dominiquae & Rabbi BaruchSinu sõbrad ja juhendajad Israelis
Piiskop Dominiquae ja rabi Baruch Bierman

“Siioni pärast ma ei vaiki.” Jesaja 62:1

print-btn

Kutsume teid üles saatma oma juubeli aasta esmaviljaohvreid, nii nagu Püha Vaim teid juhib. Puhume juubeli soofarit, et veelgi suurem soosing saaks vabastatud teie eludes ja oleksite viljakandvad Tema auks! Olge valmis väelisteks VABANEMISTEKS!

Vabatahtlikke ohvriande võite saata online kaudu meie kodulehel www.kad-esh.org või küsides täpsemaid juhiseid meili teel [email protected]

TV saadete ülekanded
Kutsume teid vaatama piiskop Dominiquae saateid järgnevatel kanalitel (põhiliselt USA telekanalid): TLN, KTLN, MCTV, WAXC TV, GEB America, The Word Network.

Saatekavaga tutvumiseks klikka siin http://kad-esh.org/broadcasting-schedule.

Nüüd on Kad-Esh MAP e-poes saadaval eesti keelne raamat MAP REVOLUTSIOON.

Selle nägemiseks palun mine navigeerimisribale eest keelse lehekülje üleval. Vali SHOP ja klikka. Edasi tulevad ekraanile Dominiquae Birmani raamatud, milledest esimesena on MAP Revolutsioon. Seda raamatut saab tasuta alla laadida ja lugeda.

Sukkot Tour

NÜÜD SPREAKER-is (Kad-Esh MAP raadio internetis http://www.spreaker.com/show/kad-esh-map-ministriess-tracks)

SpreakerMe kutsume teid ühinema meiega Spreaker-iga kus iga päev piiskop Dominiquae edastab audio vahendusel õpetust Iisraeli, juudi usu juurte ja prohvetliku sõna kohta, mida Püha Vaim talle annab.

NÜÜD MÜÜGIL MEIE E-POES

Armumantel lipud ja bannerid
“Rahvaste Ühendus Iisraeli eest” lipud, bannerid ja T-särgid
NISSI ime võideõli 30 ml ja 100 ml

www.kad-esh.org klikka SHOP (POOD) peale

IGPM PALVEBLOGI

IGPMhttp://israelgpm.wordpress.com/ Sul on võimalus registreeruda IGPM’le ning saada jooksvat infot Iisraelis toimuvast.

ÜHINE LÕPUAJA ARMEEGA KAD-ESH MAP TEENISTUSE KAUDU, ÕPI GRM-is

GRM Bible School Me usume, et Iisraeli ja usu juudi juuri puudutav teadmatus, peab saama eemaldatud valguse kiirusel! Sellepärast on Jhvh andnud meile GRM-i – Globaalse Ärkamise MAP Video Piiblikooli “Iisraelist sinu koju”. Sa saad ise õppida, saad seda edasi külvata ja alustada selle Iisraeli piiblikooliga oma enda linnas ja teenistuses! www.grmbibleschool.com

Vaata ka kõiki piiskop Dominiquae raamatuid ja muid materjale. Selleks mine aknale SHOP (POOD) www.kad-esh.org.