Toora portsjon TAZRIA – Vaikra (3 Moosese) 12:1-13:59

PIIBELLIKU UUE AASTA JA PAASAPÜHA ERIVÄLJAANNE 5776/2016

Pühkige välja vana haputaigen, et oleksite uus taigen, nõnda nagu te oletegi hapnemata. Sest ka meie paasatall Messia on tapetud. 1 Korintlastele 5:7

Shabbat shalom armsad ja õnnistatud paasapüha kõigile!

22. aprilli õhtust kuni 29. aprilli õhtuni tähistame me paasa ja matza (hapnemata leibade) püha. See on võimas puhastamise ja vabastuse aeg, mis tuletab meelde Iisraeli imelist väljaviimist Egiptusest ja kogu haputaigna (patt) eemaldamist meie eludest! J’shua on lõplik paasatall, kes päästab meid surmatoova PATU Egiptusest! Apostel Shaul (Paulus) manitseb meid pesahit (paasapüha) pidama, mis on 3 Moosese raamatu 23 peatükis kirjeldatud piibelliku pühadekalendri perioodi esimese pühana.

Siis pidagem seda püha, mitte vana haputaignaga, mitte pahede ega kurjuse haputaignaga, vaid puhtuse ja tõe hapnemata taignaga. 1 Korintlastele 5:8

On palju “häid kristlasi”, kes üritavad Jumala jaoks anda endast parima, kuid hävivad nende, mida mina nimetaksin üldlevinud valedeks, tõttu. Need valed näivad head ja tunduvad head, kuid tegelikult on need maskeeritud maod. Me peame mõistma, et valed ja pettused on saatana parim viis meie üle võidu saavutamiseks. Ta teab, et kui ta tuleks Jumalat kartvate inimeste vastu suure tulipunase hargiga, siis kaotaks ta kõik oma kirikuskäijatest kliendid. Ta peab leidma inimese mürgitamiseks mooduse, mis näib vastuvõetav ja isegi väga söödav, et see pettus oleks segatud millegagi, mis on moraalselt või ühiskondlikult “hea” või vähemalt “mitte ohtlik”.

Ja see ei ole ime; sest saatan ise moondab ennast valguseingliks. 2 Korintlastele 11:14

Ma mainin siinkohal mõned neist pettustest, mida olen mitmetes riikides kuulutades leidnud. Kui neist loed, siis pane tähele omaenda reaktsiooni. Vaenlasele ei meeldi kergekäeliselt territooriumi kaotada. Sellepärast võivad need vaimud, kes on end kellegi elus “mugavalt tundnud” väga solvuda, kui neid valguse kätte tuuakse. Kui keegi tunneb end minu poolt solvatuna, väga ärritatuna või selle kirja sisu pärast “vihasena” siis arvatavasti on ta juba langenud nende üldlevinud surmavate pettuste ohvriks ning vajab MEELEPARANDUST ja VABASTUST.

Pidage meeles, kuidas Edeni aias madu ahvatles naist ja meest, pannes neid uskuma, et Elohim ei olegi nii hea, kuna keelas neil süüa sellise “meeldiva ja nauditava puu” nagu Hea ja Kurja tundmise puu vilja.

Ja naine nägi, et puust oli hea süüa, ja see tegi ta silmadele himu, ja et puu oli ihaldusväärne, sest see pidi targaks tegema. Siis ta võttis selle viljast ja sõi ning andis ka oma mehele, ja tema sõi. 1 Moosese 3:6

Pettused on tavaliselt “meeldivad”, “nauditavad” ja “head sinu jaoks”, aga hea on alati parima vaenlane. Ma mäletan seda, kuna enne oma päästele tulekut kaevusin ma new age õpetustesse nagu jooga, mediteerimine ja okultism. “Vaimsed juhid”, kellelt ma nõu küsisin, suutsid mind veenda näiteks selles, et kangete sigarettide suitsetamine teeb mulle head, aidates mul olla rohkem “vaimne”. See oli rohkem kui 23 a. tagasi – enne, kui algasid agressiivsed suitsetamisvastased kampaaniad. Muidugi peaks iga intelligentne inimene teadma, et suitsetamine võib tappa, aga see ongi valede ja pettuste olemus. See on rünnak meie teadvusele ja Elohimi antud intelligentsile! Esimene asi, mille J’shua Püha Vaimu väes minult ära võttis oli suitsetamine! See oli mind tapmas nii füüsiliselt kui vaimselt! Ja TÕEPOOLEST on igal üldlevinud surmaval valel mõlemad, nii füüsiline/maine kui vaimne pool.

Kuid esmalt ei ole vaimne, vaid maine, siis alles tuleb vaimne. 1 Korintlastele 15:46

JOOGA, MEDITEERIMINE JA VÕITLUSKUNSTID hõlmavad endas karate`d, kung-fu’d, tai-chi’d

Yoga, Martial ArtsÜks meie aja enimlevinuist ja surmavaist pettustest on JOOGA. See konkreetne religioon on tunginud meie avalikesse koolidesse, lasteaedadesse ja peaaegu igasse tervishoiu valdkonda, isegi beebide jaoks. Vale, mida saatan on maha müünud sellele põlvkonnale seisneb selles, et jooga on loomulik, füüsiline treening, mis hoiab inimese ihu vormis ja meeled RAHULIKUNA. Kuna me elame kohutava müra ja stressirohkel ajastul, siis on joogal palju “kliente” ja neid isegi kristlaste ning messiaanlike usklike hulgas. Aga mis on jooga ja kust see on tulnud? Tuletage meelde Matteuse 7 põhimõtet:

Hoiduge valeprohvetite eest, kes tulevad teie juurde lambanahas, seestpidi aga on kiskjad hundid! Te tunnete nad ära nende viljast. Ega viinamarju korjata kibuvitstelt ega viigimarju ohakailt? Nõnda siis kannab iga hea puu head vilja, aga halb puu halba vilja. Hea puu ei või kanda halba vilja ega halb puu kanda head vilja. Matteuse 7:15-18

See põhimõte peaks meid saatma kõigil läbikatsumistel. Mis on jooga JUUR? Kui me tunneme juurt või vilja, siis teame millise puuga on tegemist. Kas hea ja kurja tundmise puu või elupuu!

Ja Jhvh Elohim keelas inimest ja ütles: „Kõigist aia puudest sa võid küll süüa, aga hea ja kurja tundmise puust sa ei tohi süüa, sest päeval, mil sa sellest sööd, pead sa surma surema!” 1 Moosese 2:16

Jooga juured on Indias.

Jooga tuleneb sanskritikeelsest sõnatüvest yuj, mis tähendab ühtsust – keha, mõistuse ja vaimu/teadvuse ühtsust. Sõna hatha tuleneb sanskritikeelsetest sõnadest ha, mis tähendab päikest, ja tha, mis tähendab kuud. Ha viitab päikesekanalile (pingala) inimese peenkehas ja tha kuukanalile (ida). Jooga aitab meil ühendada individuaalset teadvust Universaalse Teadvusega, lõhkuda alateadlikke limiteeringuid ja kasutada oma kogupotensiaali, et avarduda ja kogeda lõpmatust. Sõna jooga on seotud ka mediteerimise harjutustega hinduismis, budismis ja jainismis (Vikipeediast)

Joogas on GURU või isand (ee k. issand, ingl k. lord jne. See pole nimi vaid tiitel, mida kasutavad kõik religioonid maailmas ja ka uskmatud. Ärgakem sellest asendusnimest! Tõlkija kommentaar), kellega on seotud kõik joogat praktiseerivad inimesed, kas nad siis seda teavad või ei tea. Füüsilised treeningud ei ole vaid süütud abilised inimese keha ja närvilise meele tasakaalustamiseks. Need on võimsad “katas’id” või vaimsed tantsud ja mediteerivad liigutused, mis kutsuvad kaasa okultismi ja new age’i ning ühendavad inimese selle deemonliku meelte ja hinge isandaga (saatanaga!).

Kehakeel on tuntud palju võimsama relvana, kui seda on mõnikord sõnad ja sama käib ka jooga kohta. Samal ajal, kui sa istud süütult “lootose asendis” ja loed “mantraid” (teatud sõnade nagu näiteks “OM” kordamine), sa suhtled/oled ühenduses….. Kui sa oled “tiigri asendis”, siis sa suhtled….Need deemonlikud vaimud teevad sinu sisse oma pesa, sest sa kutsusid neid!

Guru YogaGuru jooga olemus seisneb lihtsalt selles, et sa tuletaksid guru meelde igal ajahetkel: kui sa oled rõõmus, mõtle guru peale; kui oled kurb mõtle gurule; kui olukorrad on soodsad, siis ole tänulik gurule ja kui su teele tulevad takistused, siis palveta guru poole ja looda üksnes temale. Kui sa istud, siis mõtle gurule oma pea kohal. Kui sa kõnnid, siis kujuta, et ta on su parema õla kohal nagu kõnniksid ringi koos temaga. Kui sa sööd, siis kujuta endale ette, et guru on su kurgu keskmes ja ohverda talle esimene portsjon.

Millal iganes sa kannad uusi riideid, siis esmalt ohverda need gurule ja siis kanna neid nagu tema oleks need sulle tagasi andnud.

Õhtul, kui sa heidad magama, siis kujutle, et Guru Rinpoche on su südame keskmes. http://www.reversespins.com/guruyoga.html

VAIMSED LIIKUMISED

Liikumine on selline võimas jõud, et JHVH Vaimu kujutatakse 1 Moosese raamatus kui naissoost tantsijat, kes hõljub ja tantsib sügavuse kohal ja toob terviklikkuse kaootlisse maailma!

Maa oli tühi ja paljas ja pimedus oli sügavuse peal ja Elohimi Vaim hõljus vete kohal. 1 Moosese 1:2

Saatan on matkija ja valede isa, seetõttu ta vaid kopeerib seda, mis on tõeline, puhas, püha ja võimas, oma deemonlikus versioonis.

Liikumine ja tantsimine on väga vaimsed asjad ja nii on ka kõik harjutused. Liikudes, tantsides või muid harjutusi tehes võime lasta endasse kas Püha Vaimu või deemonlikud vaimud. Kõik võitluskunstid nagu kung-fu ja karate on läbi vaimsete harjutuste seotud “isanda meelega” ja kutsuvad “vaimsete harjutuste” varjus esile deemonlikud vaimud.

Jooga, religioossed meditatsioonid ja võitluskunstid on pärit kurjusest ja need lähtuvad idamaiste usundite nagu hinduism, budism, taoism ja zen praktiseerimisest, mis rajanevad okultismile.

Transtsedentaalne meditatsioon (meele tühjendamine ja puhastamine) on selle süsteemi vaimne juur ning võitluskunstide, jooga ja nendega seotud kunstide põhialus. Inimesed kummardavad mitmeid jumalusi. Panteism lubab kummardada kõiki jumalaid ja arvab, et kõik on JUMAL ning usub, et inimene on JUMAL. Võitluskunstide kurjad vaimud on sõdalaste vaimud, draakoni vaimud, mao vaimud, looma vaimud, kundalini vaim jne., mis esindavad võimu, viha ja vägivalda. Neis on iidoli seisusesse tõstetud gurude ja senseide (õpetajad) ülistamine. Sisemise eneseteadvuse liikumine, see tähendab inimese meelte kontrollimist kosmilise deemonliku väe poolt.

Need on filosoofiad, praktikad ja vaimsed mediteerivad harjutused. http://www.moodymanual.demonbuster.com/martial1.html

PeopleInimesed ja isegi usklikud, kes süvenevad nendesse praktikatesse kummardavad mingit teist jumalat oma liigutustega isegi siis, kui nad pole sellest teadlikud. Kehakeel, mida nad kasutavad, äratab üles teised “jumalad” (“deemonlikud vaimud”), kes heal meelel tulevad rikkuma sinu suhet JHVH-ga! Kiri ütleb väga selgelt ühes ESIMESTEST kümne käsu käskudest:

Sul ei tohi olla muid jumalaid minu palge kõrval! Sa ei tohi enesele teha kuju ega mingisugust pilti sellest, mis on ülal taevas, ega sellest, mis on all maa peal, ega sellest, mis on maa all vees! Sa ei tohi neid kummardada ega neid teenida, sest mina, JHVH, sinu Elohim, olen püha vihaga Elohim, kes vanemate süü nuhtleb laste kätte kolmanda ja neljanda põlveni neile, kes mind vihkavad. 5 Moosese 5:7-9

Mis on meie liigutuste eesmärk? Kellele me tantsime? Iga liikumine on teatud liiki ülistamise vorm ja sellepärast ütleb Sõna, et armasta oma Elohimi kõigest oma väest nagu ka kigest oma südamest ja meelest. Kõik idamaised võitluskunstid ja vaimsed ning füüsilised harjutused sisaldavad liigutusi, mis väljendavad ÜLISTUST; ainult et nad ei ole suunatud elava JHVH poole. Nad on pigem loodud “teiste jumalate” ülistamiseks ehkki paljud inimesed ei ole sellest teadlikud.

Kui me tahame saavutada rahulikku meelt ja südamerahu, siis selleks on J’shua meile saatnud Püha Vaimu. Kui me oleme saanud Püha Vaimu, siis annab Ta meile taevased keeled, mida kutsutakse “keelteks”. Kui me palvetame keeltes ja ülistame Isa Vaimus ja tões, siis oleme võimelised puhkama. On üllatav, kui paljud kristlased on keeldunud Püha Vaimuga kastmisest, mis SISALDAB palvetamist ja ülistamist taevastes keeltes. Kuid samas on nad vastu võtnud jooga, meditatsiooni ja võitluskunstid, mis on saatanlikud religioonid!

Keeltes palvetamist kutsutakse ka palvetamiseks Pühas Vaimus ja see ehitab üles meie usku, mis toob meelerahu!

“Teie aga, armsad, olles rajanud endid oma kõige pühamale usule ja palvetage Pühas Vaimus.” Juuda 20

Kui me mõtiskleme Sõna üle ööl ja päeval (Joshua 1:8), saame me ilmutusete osaliseks, mis toob rahu meie hingele. Kui meil on vajadus end füüsiliselt väljendada, siis võime laulda ja tantsida JHVH-le.

“Kõik, kellel on eluõhku, kiitku JHVH-d! Halleluuja!” Laulud 150:6

VABASTUSPALVE

Palveta palun seda väelist palvet, et saada vabaks jooga ja võitluskunstide surmavast pettusest, isegi kui sa praktiseerisid neid kunagi minevikus, kuid ei ole seda varem tunnistanud ega selle pärast meelt parandanud.

Taevane Isa (Abba Shebashamaim), ma tunnistan üles teiste jumalate kummardamise jooga, meditatsiooni, kung-fu, tai-chi ja karate kaudu (nimeta neid, millega sina oled tegelenud). Anna mulle andeks minu teadmatus nende suhtes ning siin ja praegu ütlen ma lahti nendest praktikatest ja kõikidest nende vaimsetest ja füüsilistest tagajärgedest. Ma murran nendega seotud oleva vaimu väe ja igasuguse jumalatu hinge sidemed, mida ma arendasin mõne isanda, õpetaja või guru käe all. Ma otsustan hävitada ja põletada kõik riided või teised esemed, mis on seotud jooga ja võitluskunstidega. Minu ellu ei jää nendest mingit jälge, isegi mitte suveniiri või muu mälestuseseme kujul, Jeshua nimes!

Isa, ma tänan sind, et Jeshua veri puhastab mind kõigest patust ja vabastab mind seadusetusest! Ma olen VABA, et ülistada ainult SIND vaimus ja tões. Sina oled mu hingerahu allikas. Palun täida mind oma Püha Vaimuga ja anna mulle Oma taevased keeled Sinu ülistamiseks vaimus ja tões, Jeshua nimes, aamen.

“Ning te tunnetate tõde, ja tõde teeb teid vabaks.” Johannese 8:32

Soovin Teile kõigile õnnistatud ja pühitsetud pesahit (paasapüha) ja palun ärge unustage paluda kaitset Iisraelile kõigi tema vaenlaste eest nii sees kui väljas!

Bishop Dominiquae & Rabbi BaruchSinu sõbrad ja juhendajad Israelis
Piiskop Dominiquae ja rabi Baruch Bierman

“Siioni pärast ma ei vaiki.” Jesaja 62:1

print-btn

KUTSE PARTNERLUSEKS

Bishop Dominiquae BiermanMe kutsume sind meid toetama suures Ärka USA ja kogu maailm projekti levitamises. Finantside osas me “käime vee peal”, et püsida TV eetris. Miljonid inimesed on saanud puudutatud! Me tahame jätkata ja hakata tegema ka hispaaniakeelseid saateid. Sinu palved ja helde annetus on väga olulised! Sa külvad PARIMASSE pinnasesse ja ÜHESKOOS saame me jagada RÕÕMU sellest lõikusest!

Me vajame 12.500 USD, et maksta TV produktsioonide eest, mis me tegime Iisraelis, mida omakorda juba näidatakse televisioonis.

Palun küsi Abba käest, mida Tema tahab, et sina teeksid, et aidata kogu maailmal kuulda tõde Iisraelist, Messia juudi identiteedist ja tõelisest Iisraelis tehtud rõõmusõnumist (evangeeliumist). Ma tean, et Ta õnnistab sinu sõnakuulelikkust väeliselt!

Ja kui sa tõesti kuulad JHVH, oma Elohimi häält ja pead hoolsasti kõiki tem käske, milled ma tänasulle annan, siis tõstab JHVH sind, su Elohim, kõrgemaks kõigist rahvaist maa peal. Ja kõik need õnnistused saavad sulle osaks, ja tabavad sind, kui sa võtad kuulda JHVH, oma Elohimi häält. 5 Moosese 28:1,2

TV saadete ülekanded
Kutsume teid vaatama piiskop Dominiquae saateid järgnevatel kanalitel (põhiliselt USA telekanalid): TLN, KTLN, MCTV, WAXC TV, GEB America, The Word Network.

Saatekavaga tutvumiseks klikka siin http://kad-esh.org/broadcasting-schedule.

Nüüd on Kad-Esh MAP e-poes saadaval eesti keelne raamat MAP REVOLUTSIOON.

Selle nägemiseks palun mine navigeerimisribale eest keelse lehekülje üleval. Vali SHOP ja klikka. Edasi tulevad ekraanile Dominiquae Birmani raamatud, milledest esimesena on MAP Revolutsioon. Seda raamatut saab tasuta alla laadida ja lugeda.

Sukkot Tour

NÜÜD SPREAKER-is (Kad-Esh MAP raadio internetis http://www.spreaker.com/show/kad-esh-map-ministriess-tracks)

SpreakerMe kutsume teid ühinema meiega Spreaker-iga kus iga päev piiskop Dominiquae edastab audio vahendusel õpetust Iisraeli, juudi usu juurte ja prohvetliku sõna kohta, mida Püha Vaim talle annab.

NÜÜD MÜÜGIL MEIE E-POES

Armumantel lipud ja bannerid
“Rahvaste Ühendus Iisraeli eest” lipud, bannerid ja T-särgid
NISSI ime võideõli 30 ml ja 100 ml

www.kad-esh.org klikka SHOP (POOD) peale

IGPM PALVEBLOGI

IGPMhttp://israelgpm.wordpress.com/ Sul on võimalus registreeruda IGPM’le ning saada jooksvat infot Iisraelis toimuvast.

ÜHINE LÕPUAJA ARMEEGA KAD-ESH MAP TEENISTUSE KAUDU, ÕPI GRM-is

GRM Bible School Me usume, et Iisraeli ja usu juudi juuri puudutav teadmatus, peab saama eemaldatud valguse kiirusel! Sellepärast on Jhvh andnud meile GRM-i – Globaalse Ärkamise MAP Video Piiblikooli “Iisraelist sinu koju”. Sa saad ise õppida, saad seda edasi külvata ja alustada selle Iisraeli piiblikooliga oma enda linnas ja teenistuses! www.grmbibleschool.com

Vaata ka kõiki piiskop Dominiquae raamatuid ja muid materjale. Selleks mine aknale SHOP (POOD) www.kad-esh.org.